Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.38 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятори | 15 |
| Живлення | USB-A |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість USB роз'ємів | 2 |
| Максимальна діагональ ноутбука | 17,3" |
| Матеріал | Метал, ABS пластик |
| Особливості | З підствікою, LED-дисплей, Тримач для телефону |
| Охолодження | Активне (6 режимів) |
| Підсвітка | RGB-підсвічування (10 режимів) |
| Регулювання | Кут нахилу (5 рівнів регулювання), Потужність кулера |
| Розміри | 400 x 288 x 36 мм |
| Сумісність | Ноутбуки та планшети з діагоналлю 9-17,3" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 889 ₴











