Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,2 кг |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кріплення керма | - |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Особливості | Одна цільна ніжка, сталь |
| Підключення | - |
| Розміри | 378 х 184 х 137 мм |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 842 ₴











