Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Максимальний зріст | 210 см |
| Матеріал оббивки | Ляна тканинна |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Механізми | Multi-functional Tilt, Мультиблок |
| Наповнювач | Піна |
| Особливості | Активне сидіння, Бічна підтримка спини, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики |
| Підлокітники | 4D підлокітники |
| Регулювання | Висота поперекової подушки,підголівника,підлокітників,сидіння,Відстань підлокітників,Глибина сидіння,Жорсткість гойдання,Кут нахилу підлокітників |
| Розміри | 138 х 72 х 50 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 659 ₴











