Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Колір виробу | Синій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Максимальний зріст | 200 см |
| Матеріал оббивки | Ляна тканинна |
| Матеріал основи | Алюміній |
| Механізми | Multi-functional Tilt, Газліфт |
| Наповнювач | Піна Memory Foam |
| Особливості | Активне сидіння, Бічна підтримка спини, Поперекова підтримка, Посилена основа, Прогумовані ролики, Підголівник |
| Підлокітники | 4D підлокітники |
| Регулювання | Висота поперекової подушки, Висота підлокітників, Висота сидіння, Кут нахилу спинки, Кут повороту підлокітників |
| Розміри | 143 х 79 х 58 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 999 ₴











