Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.82 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятори | 6 великих вентиляторів |
| Живлення | USB 5 В, 1 А |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість USB роз'ємів | 2 х USB-A |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Особливості | Тримач для телефону, Технологія Plug and Play, |
| Охолодження | Активне |
| Підсвітка | Режим RGB-підсвічування |
| Регулювання | Кут нахилу, Потужність кулера |
| Розміри | 360 x 255 x 28 мм |
| Сумісність | Ноутбуки з діагоналлю 10-15,6" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 091 ₴











