Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FIFINE |
| Спрямованість | Кардіоїдна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 16-120 Ом |
| Вага | 1,5 |
| Вихід для навушників | 3,5 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 75 дБ |
| Живлення | Бездротове |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Регулятор "3-в-1",Сенсорна кнопка MUTE,Розширена частота дискретизації та бітрейт,Функція гра/чат,Підтримка ПЗ Fifine Genie,Прямий моніторинг аудіо |
| Підсвітка | RGB |
| Роз'єми | USB Type-C, XLR,3.5 мм mini-jack |
| Розміри | 42x8,4x23 см |
| Сумісність | - |
| Тип вироби | Динамічні |
| Частотний діапазон | 20 - 20000 Гц |
| Чутливість | -52 дБ ± 3дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴











