Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FIFINE |
| Чутливість | 40 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | - |
| Інтерфейси | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Вага | 0,33 кг |
| Виходи | 3.5 мм |
| Живлення | Дротові |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал, Екошкіра |
| Особливості | З підсвіткою, Технологія Plug and Play |
| Підсвітка | RGB |
| Розміри | 16,5х20,5х9,5 см, Динаміки 50 мм |
| Сумісність | PC/Android/Apple/Mac OS/PS4/Xbox/Nintetndo Switch |
| Частотний діапазон | 20-20000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 353 ₴











