Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятори | 3 великі вентилятори, 10 малих вентиляторів |
| Живлення | USB-А 5 В, 1 А |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість USB роз'ємів | 2 |
| Максимальна діагональ ноутбука | 17" |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Особливості | Вбудований вентилятор, Дисплей, З підсвіткою, Тримач для телефону,Низький рівень шуму, Технологія Plug and Play |
| Охолодження | Активне |
| Підсвітка | RGB-підсвічування |
| Регулювання | Кут нахилу (9 рівнів регулювання), Потужність вентиляторів |
| Розміри | 420 x 300 x 28 мм |
| Сумісність | Ноутбуки та планшети діагоналлю 10-17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴











