Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boya |
| Розміри | |
| Довжина шнура | 6 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | - |
| Вага | 0,11 |
| Вихід для навушників | 3,5 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 78 дБ |
| Живлення | Дротове |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Перемикач сумісності "Камерв/Смартфон", Перемикач посилення мікрофона, Прямий аудіо моніторинг |
| Підсвітка | Немає |
| Роз'єми | 3,5 мм Jack |
| Розміри | 9 х 13,4 х 3,4 см |
| Спрямованість | Всенаправлені |
| Сумісність | Для смартфонів, планшетів, комп'ютерів, відеокамер |
| Тип вироби | Конденсаторні |
| Частотний діапазон | 50 Гц - 20 кГц |
| Чутливість | - 30 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 127 ₴











