-13%

Настільне кріплення для монітора Anda Seat Stealth II 17’’-32’’ Black
2 706 ₴
2 353 ₴
- В наявності
+380 (93) 547-45-75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлюваних екранів | Один |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Місце встановлення | Настільні кріплення |
| Особливості | Для кріплення вигнутих екранів, Вбудована система управління кабелями |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання | За висотою, За глибиною, Нахил, Обертання, Поворот, Похило-поворотні |
| Розміри | 143 — 430 х 217 — 275 мм |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75х75 мм, 100х100 мм |
| Сумісність | З моніторами 17"-32" |
| Тип кріплення | Струбцина Наскрізний отвір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 353 ₴










