
Чоловічий водостійкий спортивний тактичний годинник Naviforce Europe Armor Black, 2 ремінці
3 172 ₴
1 586 ₴
- В наявності
Тактичні годинники Naviforce відрізняються своєю високою стійкістю до механічних пошкоджень і зносу. Вони витримують удари, падіння і надзвичайні навантаження, що забезпечує їх надійну функціональність навіть в найскладніших умовах. Під час занять спортом, активного відпочинку або професійних завдань, годинники Naviforce готові вистояти перед випробуваннями.
Щоб забезпечити точний хід годинників, комплектуються оригінальними кварцовими механізмами від відомих виробників, таких як Citizen і Seiko. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю та довговічністю, що гарантує, що годинники Naviforce будуть служити вам протягом багатьох років.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Примітка: Ремінець який зображено на головному фото являється додатковим і вкладається в посилку окремо.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага | 59 |
| Водонепроникність | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 23,5 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 45 мм |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця/браслета | Чорний |
| Країна виробника | Китай/Японія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал ремінця/браслета | Каучуковий |
| Механізм | Quartz |
| Розміри | 45х14 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Для чоловіків |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Товщина корпусу | 14 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
| Функції | Будильник, підсвічування, секундомір, дата, день тижня |
| Ширина ремінця/браслета | 24 мм |
- Ціна: 1 586 ₴








