-9%

Чоловічий спортивний тактичний з компасом годинник Besta NanoBand Profi з компасом 6 в 1
952 ₴
866 ₴
- В наявності
+380 (93) 547-45-75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Besta – молодий український бренд якісних годинників. Годинник розроблений спеціально для військових, має компас, витримує підвищені навантаження, холод до -30 та незначне потрапляння води. Проєктування, розробка й головний офіс бренду знаходяться в Україні, збірка проходить у Китаї, що дозволяє забезпечити кращу ціну за високої якості.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Детальніше про функції:]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникність | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 6 місяців |
| Довжина ремінця | 21 см (не регулюється) |
| Діаметр корпусу | 32х22 мм |
| Застежка | Спеціальна з ножем |
| Колір ремінця/браслета | Армі |
| Країна виробника | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал ремінця/браслета | Тканевий |
| Механізм | Quartz |
| Розміри | 32х22х10 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Для чоловіків |
| Товщина корпусу | 10 мм |
| Форма корпусу | Прямокутна |
| Функції | Компас, ліхтарик, гостра застібка, кремінь для вогню, свисток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 866 ₴










