Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FIFINE |
| Розміри | |
| Вага | 150 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | - |
| Вихід для навушників | 3.5 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 37 дБ |
| Живлення | від USB |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Кнопка Mute, Активне шумопоглинання, Регулювання чутливості, Вибір режиму запису: моно/стерео |
| Підсвітка | Немає |
| Роз'єми | 3.5 мм mini-jack, USB Type-C |
| Розміри | 10 х 6 см |
| Спрямованість | Всенаправлені |
| Сумісність | Android, iPhone |
| Тип вироби | Конденсаторні |
| Частотний діапазон | 20 - 20 000 Гц |
| Чутливість | -37 ± 3 дБВ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 055 ₴











