-9%

Besta – це молодий український бренд якісних годинників. Годинник має витончений дизайн та якісний японський механізм. Він розроблений спеціально для військових, витримує підвищені навантаження, холод до -30 й потрапляння води до 3-х метрів. Проєктування, розробка і головний офіс бренду знаходяться в Україні, збірка відбувається в Китаї, що дає змогу забезпечити найкращу ціну при високій якості.
На задній стороні годинника виконане витончене гравіювання Героям Слава і тризуб!❤
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага | 60 |
| Водонепроникність | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 24 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 50 мм |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця/браслета | Чорний |
| Країна виробника | Китай |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця/браслета | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Розміри | 50х19 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Товщина корпусу | 19 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
| Функції | Секундомір, будильник, підсвічування, час показується на циферблаті й стрілками, дата, день тижня, місяць |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 276 ₴










