Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.937 |
| Вентилятори | - |
| Живлення | - |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість USB роз'ємів | - |
| Максимальна діагональ ноутбука | 17.4" |
| Матеріал | МДФ Пластик |
| Особливості | Тримач для телефону, Підставка для килимка і мишки |
| Охолодження | Пасивне |
| Підсвітка | - |
| Регулювання | - |
| Розміри | 575 x 305 x 50 мм |
| Сумісність | Ноутбуки діагоналлю до 17,4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴










