Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.236 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятори | - |
| Живлення | - |
| Колір виробу | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість USB роз'ємів | - |
| Максимальна діагональ ноутбука | 16&ter; |
| Матеріал | Алюміній Силікон |
| Особливості | Силіконові антиковзкі накладки |
| Охолодження | Пасивне |
| Підсвітка | - |
| Регулювання | Кут нахилу |
| Розміри | 235 x 165 x 28 мм |
| Сумісність | Ноутбуки з діагоналлю до 16" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴









