-9%

Чоловічий механічний годинник Besta Skeleton Gold Black Metal, 2 ремінці
3 567 ₴
3 242 ₴
- В наявності
+380 (93) 547-45-75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Besta Skeleton - лімітований годинник українського виробника Besta ручної роботи. Циферблат виточується вручну нашими майстрами в Україні, при цьому в годиннику використовується надійний японський механізм. Модель має витончений класичний дизайн, високу якість комплектуючих і класно підійде під будь-який стиль.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
Примітка: Ремінець який зображено на головному фото являється додатковим і вкладається в посилку окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага | 100 |
| Водонепроникність | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 21,5 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 44 мм |
| Застежка | Класична |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця/браслета | Коричневий |
| Країна виробника | Україна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця/браслета | Шкіряний |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Розміри | 44х14 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина корпусу | 14 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
| Ширина ремінця/браслета | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 242 ₴







