-9%

Чоловічий спортивний тактичний годинник North Edge Triton 30 Bar
5 598 ₴
5 090 ₴
- В наявності
+380 (93) 547-45-75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
North Edge - це бренд тактичних годинників, які спеціально розроблені для військових, пілотів, моряків і т.д., які працюють в надскладних умовах. Ці годинники призначені для використання в екстремальних ситуаціях, де точність, надійність та функціональність є критичними.
North Edge Triton - це розробка бренду North Edge призначена для пілотів. Модель виконана зі сталі 316 проби, має закалене протиударне скло, японський механізм, сонячну батарейку та водостійкість 30 атмосфер. В цій моделі можна сміливо плавати і півнати на глибину до 10 метрів. Разом з неперевершеним дизайном ця модель ідеально підійде для важких умов і поціновувачів якісних речей.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Секунди, хвилини, години |
| Вага | 133 |
| Водонепроникність | 30 атм - дайвінг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 42 мм |
| Застежка | Кліпсова North Edge |
| Колір ремінця/браслета | Сріблястий |
| Країна виробника | Китай |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця/браслета | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Розміри | 42х14,2 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина корпусу | 14,2 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
| Функції | Водостійкість 30 атм, хардлес скло, сонячна батарея |
| Ширина ремінця/браслета | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 090 ₴









