Годинники Lee Cooper – це поєднання британської традиції та сучасного стилю. Відомий британський бренд представляє нову колекцію годинників з неперевершеним дизайном, який підкреслює індивідуальність та смак свого власника.
Кожна модель оснащена надійним японським механізмом, що гарантує точність та безперебійну роботу. Крім того, годинники Lee Cooper постачаються з гарантією 12 місяців, що підтверджує їхню якість та довговічність.
Це ідеальний вибір для тих, хто цінує стиль, функціональність і престиж у кожній деталі.
]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lee Cooper |
| Колір корпусу | Чорний |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага | 73 |
| Водонепроникність | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 23 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 42 мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця/браслета | Чорний |
| Країна виробника | Китай/Японія |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця/браслета | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Розміри | 42х11 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Для чоловіків |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина корпусу | 11 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
| Функції | Показують дату, день тижня, подвійний час, 24-годинний формат часу |
| Ширина ремінця/браслета | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 971 ₴








