-15%

Комп’ютерний стіл з електрорегулюванням висоти Anda Seat Shadow Warrior Black
26 667 ₴
22 564 ₴
- В наявності
+380 (93) 547-45-75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 34.5 |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал ніжок | Сталь |
| Матеріал основи | Сталь |
| Матеріал стільниці | Вуглецеве волокно |
| Особливості | LED підсвітка, Тримач для гарнітури, Тримач для напоїв, Із заокругленими кутами, Тримач для кабелів, Платформи для монітора та аксесуарів |
| Підсвітка | LED |
| Регулювання | Електрорегулювання висоти (від 75 см до 120 см) |
| Роз'єми | - |
| Розміри | 75 х 160 х 80 см |
| Розміри стільниці | 160 х 80 см |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 564 ₴










