-9%

Чоловічий тактичний годинник Besta Box Command Light набір з компасом
2 588 ₴
2 353 ₴
- В наявності
+380 (93) 547-45-75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Besta Box Command Light - унікальний подарунковий набір для себе або найближчих. Набір складається із тактичного годинника, ліхтарика, застібки з компасом та елегантної фірмової подарункової коробочки.
Besta Command - командирський годинник розроблений фірмою Besta. Годинник має надійний сталевий корпус, люмінесцентне підсвічування вночі, а також японський механізм. Вони підійдуть під будь-який образ, яскраво виділятиме Вас і підкреслюватиме Ваш стиль.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Колір корпусу | Чорний |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага | 50,9 |
| Водонепроникність | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 21,5 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 40 мм |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця/браслета | Хакі |
| Країна виробника | Китай/Японія |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал ремінця/браслета | Тканевий |
| Механізм | Quartz |
| Розміри | 40х10,7 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Для чоловіків |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина корпусу | 10,7 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
| Функції | Дата, люмінесцентне підсвічування |
| Ширина ремінця/браслета | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 353 ₴




