-9%

Чоловічий спортивний водостійкий тактичний з компасом годинник North Edge Apache Rubber 2 ремінці
4 229 ₴
3 844 ₴
- В наявності
+380 (93) 547-45-75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
North Edge - це бренд тактичних годинників, які спеціально розроблені для військових, пілотів, моряків і т.д., які працюють в надскладних умовах. Ці годинники призначені для використання в екстремальних ситуаціях, де точність, надійність та функціональність є критичними.
Годинники від бренду North Edge можуть витримувати ультрахолодні температури, а також мають в собі важливі функції, такі як компас, альтиметр, будильник та інші. Бренд North Edge має репутацію надійних і якісних годинників.
В комплекті йде безкоштовно змінний тканевий ремінець чорного кольору та офіційна гарантія на 12 місяців.
]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Колір корпусу | Чорний |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, години |
| Водонепроникність | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 24 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 50 мм. |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця/браслета | Чорний |
| Країна виробника | Китай |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця/браслета | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Розміри | 50x17 |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Для чоловіків |
| Тип циферблата | Цифровий (Електронний) |
| Товщина корпусу | 17 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
| Функції | Водостійкість 50 метрів, компас, барометр, педометр, секундомір, підсвічування, будильник. |
| Ширина ремінця/браслета | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 844 ₴










