Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FIFINE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | - |
| Вага | 0,676 |
| Вихід для навушників | 3,5 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | 70 дБА |
| Живлення | 5 В (через USB) |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Перемикання спрямованості, Регулятор гучності, Кнопка Mute, З підсвіткою |
| Підсвітка | RGB |
| Роз'єми | jack 3,5 мм, USB-A/Type-C |
| Розміри | - |
| Спрямованість | Всенаправлена, Двонаправлена, Кардіоїдна, Стерео |
| Сумісність | Mac OS, Windows OS |
| Тип вироби | Конденсаторні |
| Частотний діапазон | 61-18 000 Гц |
| Чутливість | -40 +- 3 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 384 ₴








