Forsining - це відомий бренд механічних наручних годинників, який спеціалізується на використанні надійного механізму ERS. Цей механізм є основою годинників Forsining та гарантує їх точний хід, надійність й високу якість. Кожен екземпляр цього бренду оснащений автоматичним заведенням, що додає зручності в експлуатації годинника.
Годинники Forsining виготовляються з використанням мінерального скла і нержавіючої сталі. Мінеральне скло є міцним та стійким до подряпин, що додає довговічності аксесуара й забезпечує його захист від зовнішніх пошкоджень. Нержавіюча сталь, використовувана в корпусі годинника, не тільки надає йому елегантний вигляд, але й забезпечує стійкість до корозії і зносу. Все це разом гарантує високу якість годинників Forsining.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsining |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага | 100 |
| Водонепроникність | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 21,5 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 45 мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця/браслета | Сталь |
| Країна виробника | Китай |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця/браслета | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Розміри | 45х16 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина корпусу | 16 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
| Функції | Показують дату, день тижня, місяць, маятник «Турбілліон», тахіметр |
| Ширина ремінця/браслета | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 234 ₴











