Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Сталь, пластик |
| Особливості | Протиковзні накладки, Максимальне навантаження 20 кг |
| Розміри | 99 х 400 х 300 мм |
| Сумісність | - |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴











