-50%

Чоловічий спортивний водостійкий тактичний годинник North Edge Terrax Green, 2 ремінці
3 774 ₴
1 887 ₴
- В наявності
+380 (93) 547-45-75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
North Edge Terrax - бюджетна версія легендарної серії годинників ALPS. Годинник має дуже схожий дизайн, проте не комплектується компасом та має корпус із полікарбонату, замість матеріалу Fibre+. Завдяки цьому дана модель має більш приємну ціну при незмінно високій якості бренду North Edge.
North Edge - бренд тактичних годинників для пілотів й моряків. Годинники призначені для використання в екстремальних умовах. Вони витримують 5 метрів під водою, ультрахолодні температури та мають все необхідне для будь-якої життєвої ситуації. Бренд North Edge широко цінується й використовується моряками та пілотами по всьому світу і має репутацію наднадійних і якісних годинників. В Україні представлений вперше, ексклюзивно в нашому магазині.
В комплекті безкоштовно йде змінний ремінець та офіційна гарантія на 12 місяців.
]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Колір корпусу | Чорний |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Секунди, хвилини, години |
| Вага | 43 |
| Водонепроникність | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 24,5 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 45 мм |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця/браслета | Камуфляжний |
| Країна виробника | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал ремінця/браслета | Тканевий |
| Механізм | Quartz |
| Розміри | 45х12,5 |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Для чоловіків |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Товщина корпусу | 12,5 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
| Функції | Водостійкість 5 атм, секундомір, підсвічування, будильник, таймер. |
| Ширина ремінця/браслета | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 887 ₴










