Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.91 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятори | 4 великі вентилятори, 4 малі вентилятори |
| Живлення | USB 5 В, 1 А |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість USB роз'ємів | 2 х USB-A |
| Максимальна діагональ ноутбука | 17 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Особливості | LCD-дисплей, З підсвіткою, Тримач для телефону, Низький рівень шуму (25 дБа), Технологія Plug and Play |
| Охолодження | Активне |
| Підсвітка | RGB-підсвічування |
| Регулювання | Кут нахилу (до 30°), Потужність кулера, Регулювання висоти (7 рівнів) |
| Розміри | 395 x 265 x 30 мм |
| Сумісність | Ноутбуки з діагоналлю 10-17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 391 ₴











