Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кріплення керма | Є |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальний зріст | 200 см |
| Матеріал оббивки | Поліестер |
| Матеріал основи | Сталь |
| Наповнювач | - |
| Особливості | - |
| Підключення | - |
| Регулювання | Кут нахилу кріплення для керма,для педалей, Глибина кріплення для керма, Глибина кріплення для педалей, Глибина кріплення для коробки передач |
| Розміри | 1042 х 590-790 х 1350-1600 мм |
| Ступінь жорсткості | Середній |
| Сумісність | Fanatec, Logitech, MOZA, Simagic, Thrustmaster |
| Ширина спинки | 744 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 250 ₴











