-25%

Чоловічий спортивний водостійкий тактичний годинник Sanda Bike Green
1 302 ₴
974 ₴
- В наявності
+380 (93) 547-45-75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Sanda - бренд з 20-річною історією, який зробив ставку на чоловіків, які захоплюються спортом, які ведуть активний спосіб життя. В Україні бренд ексклюзивно представлений лише з 2019 року, але вже став популярним серед любителів активного проведення часу. На тактичний годинник є сертифікати відповідності ICO:9001.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага | 60 |
| Водонепроникність | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 24,5 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 45 мм |
| Застежка | Класична |
| Колір корпусу | Темно-зелений Армі |
| Колір ремінця/браслета | Темно-зелений Армі |
| Країна виробника | Китай |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця/браслета | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Розміри | 45х15 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Товщина корпусу | 15 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
| Функції | Секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць |
Інформація для замовлення
- Ціна: 974 ₴







