Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлюваних екранів | Один |
| Максимальна підтримувана діагональ | 49 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Місце встановлення | Настільне крпілення |
| Особливості | USB-A, USB-C, Вбудоване сховище для кабелю, Знімна пластина VESA |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання | Похило-поворотні |
| Розміри | 132 x 558 x 575 мм |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 75x75 |
| Сумісність | З моніторами 17-49" |
| Тип кріплення | Струбцина Наскрізний отвір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 118 ₴











