Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | - |
| Колір виробу | Чорний/Горіх |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 65" |
| Матеріал основи | Сталь, Алюміній, Деревина |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 43" |
| Місце встановлення | Підлога |
| Особливості | - |
| Підсвітка | - |
| Регулювання | За висотою, Кут повороту ±45° |
| Розміри | 1365 x 735 x 508 мм |
| Стандарт кріплення (VESA) | 200x200 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм, 400x200 мм, 400x400 мм |
| Сумісність | Телевізори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 529 ₴








