Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятори | 6 |
| Живлення | USB 5V |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість USB роз'ємів | 2 x USB-A |
| Максимальна діагональ ноутбука | 15.6" |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Особливості | Тримач для телефону, З підсвіткою |
| Охолодження | Активне |
| Підсвітка | RGB (10 режимів) |
| Регулювання | Кут нахилу (6,5 - 35°), Регулювання висоти (5 рівнів), Потужність кулера |
| Розміри | 360 х 255 х 25 мм |
| Сумісність | Ноутбуки та планшети з діагоналлю 9-15,6" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 194 ₴











