Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Максимальне навантаження | 16 кг |
| Розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлюваних екранів | Один |
| Максимальна підтримувана діагональ | 45 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Місце встановлення | Настільні кріплення |
| Особливості | Із підсвічуванням |
| Підсвітка | Вбудована світлодіодне підсвічування у основі |
| Регулювання | За висотою За глибиною Нахил Обертання Поворот Похило-поворотні |
| Розміри | 44 х 18 х 10 см |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75х75 мм 100х100 мм |
| Сумісність | З моніторами 17"-45" |
| Тип кріплення | Струбцина Наскрізне кріплення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 176 ₴









