-39%

Настільне кріплення для монітора Anda Seat Stealth PRO II 17’’-42’’ Blue
5 765 ₴
3 529 ₴
- В наявності
+380 (93) 547-45-75
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANDA Seat |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Синій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлюваних екранів | Один |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17 |
| Місце встановлення | Настільні кріплення |
| Особливості | Для кріплення вигнутих і пласих екранів |
| Підсвітка | Немає |
| Регулювання | За висотою За глибиною Нахил Обертання Поворот Похило-поворотні |
| Розміри | 170-470 - 550 мм |
| Стандарт кріплення (VESA) | 75х75 100х100 мм |
| Сумісність | З моніторами 17"-42" |
| Тип кріплення | Струбцина Наскрізний отвір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 529 ₴










