Годинники GoldenHour – це надійний вибір для активного способу життя. Вони поєднують сучасний дизайн, функціональність та міцність, необхідні для будь-яких умов.
Моделі витримують високі навантаження, що робить їх ідеальними для спорту, походів або тактичних завдань. Надійний механізм забезпечує точність, а продуманий ергономічний корпус і ремінець гарантують комфорт при тривалому носінні.
GoldenHour – це стиль, витривалість та безкомпромісна надійність у будь-якій ситуації.
В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
]]>Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага | 100 |
| Водонепроникність | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 23,5 см (регулюється) |
| Діаметр корпусу | 38 мм |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця/браслета | Чорний |
| Країна виробника | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал ремінця/браслета | Каучуковий |
| Механізм | Quartz |
| Розміри | 38х9 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Для чоловіків |
| Тип циферблата | Індекси, арабські цифри |
| Товщина корпусу | 9 мм |
| Форма корпусу | Кругла |
| Ширина ремінця/браслета | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 385 ₴







