Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Тип | Підставка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятори | 6 вентиляторів |
| Живлення | USB |
| Колір виробу | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість USB роз'ємів | 2 |
| Максимальна діагональ ноутбука | 17" |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Особливості | LCD-дисплей, Технологія Plug and Play, Тримач для телефону, З підсвіткою |
| Охолодження | Активне |
| Підсвітка | RGB (10 режимів) |
| Регулювання | Кут нахилу Потужність кулера, Регулювання висоти (9 рівнів) |
| Розміри | 420 х 300 х 28 мм |
| Сумісність | Ноутбуки з діагоналлю 12-17" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 507 ₴











